طراحی لوگو و راهنمایی کامل درباره مراحل

طراحی لوگو به چه شکل انجام می شود؟

لوگو چیست؟ چرا طراحی لوگو این قدر اهمیت دارد؟ لوگوها به چند دسته تقسیم می شوند و... اگر سوال هایی از این قبیل در سرتان است پیشنهاد می کنیم قبل از مطالعه این صفحه، اینجا را ببینید

این صفحه بیشتر راهنمایی هست، درباره روال انجام کار طراحی لوگو در این وب سایت. در ادامه این صفحه مراحل مختلف کار را برایتان توضیح خواهیم داد.

نه فقط طراحی لوگو، قبل از انجام هر کاری خوب تحقیق کنید!

آیا ریزه می تواند طبق گفته هایش یک لوگوی اصولی و خوب را برای شما طراحی کند؟ شرایط کار به چه شکل است؟ زمان تحویل، قیمت و...

در ادامه خواهیم دید...

تحقیق درباره طراحی لوگو

1- طرفتان را بشناسید - مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

چطور از میزان کیفیت خدمات ریزه آگاه شویم؟ در مورد خدمات طراحی و گرافیک معمولا همه جا با ارائه نمونه کار، کیفیت و تجربه طراحان در معرض دید و قضاوت کاربران قرار داده می شود.

قرار نیست در این صفحه همه نمونه کارها را نشان بدهیم ولی یک مورد را در زیر گذاشتیم:

طراحی لوگو برای فروشگاه آنلاین فامبو

کارفرما، یک فروشگاه اینترنتی فروش لوازم آرایشی و بهداشتی بود و بالاترین پلن، یعنی پلن هستر هم انتخاب ایشان بود.

طرحی که برای این برند کار کردیم شکل یک قو هست.

(قو = پرنده سفید و زیبا - سفید نماد پاکیزکی و بهداشت)

قو در این طرح یک بالش را بالا برده و در حال "تمیز" کردن پرهایش هست، (اشاره به بهداشت) و کل طرح هم بسیار بسیار ساده و مینیمال و زیبا کار شده که به جرات می توانیم بگوئیم یکی از بهترین نمونه های طراحی لوگوی ما هست.

نمونه کار ریزه دات کام

شما می توانید هم اکنون با ورود به وب سایت fambomoda.com لوگو را مشاهده کنید.

قبلا گفتیم این صفحه درباره نمونه کارها نیست، اگر می خواهید نمونه کارهای بیشتری از ریزه را ببینید، می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید:

مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

این صفحه بسته نمی شود

ریزه کار طراحی لوگو برای بیش از 200 برند ایرانی و خارجی را انجام داده است که می توانید تعدادی از کارهای منتخب را در صفحه نمونه کارها مشاهده کنید تا اعتماد شما نسبت به کیفیت خدمات ما جلب شود.

زمان و هزینه طراحی لوگو

2- هزینه طراحی لوگو چقدر است؟ چقدر زمان می برد؟

وقتی مشتری تصمیم گرفت شما را انتخاب کند، اولین سوالی که می پرسد این است: هزینه اش چقدر می شود؟ هزینه کار طراحی معمولا به تجربه و دانش و خلاقیت طراح بستگی دارد و متفاوت است. ما در ریزه برای کار طراحی لوگو چهار پلن مختلف را در نظر گرفته ایم.

بسته به نیاز و بودجه شما، می توانید یکی از این پلن ها را انتخاب کنید (برای مشاهده پلن ها و جزئیات آنها به صفحه قیمت ها بروید)

بطور کلی و خلاصه میتوانیم بگوئیم هرچقدر پلن و هزینه بالاتر باشد زمان و دقت بیشتری بر کار گذاشته خواهد شد و قطعا خروجی کار باکیفیت تر است.

جدا از زمان، در پلن های بالاتر طرح های بیشتری ارائه خواهند شد در صورت نیاز، و نکات و اصول طراحی لوگو بهتر و بیشتر در طرح رعایت می شوند. پس انتخاب پلن بالاتر یعنی:

ارائه طرح های بیشتر
دقت و حساسیت بیشتر
زمان بیشتر بر کار

ارائه طرح های بیشتر

دقت و حساسیت بیشتر

زمان بیشتر بر کار شما

اما چقدر طول می کشد تا کار تحویل داده شود؟ این مورد هم در صفحه پلن ها و قیمت ها قابل مشاهده است، و برای هر پلن متفاوت است.  توجه داشته باشید که این زمان تقریبی است و با بالاتر رفتن حجم سفارشات از حد معمول، ممکن است لازم باشد یکی دو روز بیشتر صبر کنید.

در مجموع قطعا لوگویی که قرار است یک عمر از آن استفاده کنید، ارزش این را دارد که برای طراحی آن صبور باشید.

سفارش طراحی لوگو

3- ثبت سفارش و شروع کار

پس از اینکه اطلاعات لازم جهت انجام کار را بدست آوردیم، می توانیم شروع کنیم!

کافیست به قسمت ثبت سفارش طراحی لوگو بروید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و هزینه کار را پرداخت کنید، و در نهایت سفارش خودتان را ارسال نمائید.

اگر هر سوال یا مشکلی در حین ثبت سفارش پیش آمد از طریق صفحه تماس پاسخگو خواهیم بود.

مشاهده طرح و

تائید یا رد کردن آن

ثبت سفارش

و پرداخت هزینه

1

2

3

4

طراحی مجدد در صورت رد شدن

تحویل فایل ها در صورت تائید

قرار گرفتن در

صف انجام طراحی

لوگو با موارد تبلیغاتی و مصرفی، مانند تابلو و یا میز و صندلی دفتر کار شما فرق دارد. شما می توانید برای شروع یک ست کارت ویزیت چاپ کنید و وقتی که کارت ها تمام شدند، سری بعد طرحی دیگر انتخاب کنید و بیشتر هزینه کنید.

می توانید برای شروع کار از یک سری میز و صندلی دست دوم استفاده کنید در یک دفتر کوچک، و پس از پیشرفت کار جای بزرگتری و دکوراسیون گرانقیمت تری را در نظر بگیرید.

اما در مورد طراحی لوگو، به این شکل نمی توانید عمل کنید. برای طراحی لوگو باید در ابتدای کار وقت و هزینه صرف کنید زیرا قرار نیست بعدا تغئیر کند، تغئیر کردن لوگو برابر است با از بین رفتن چهره برند شما و پاک شدن آن از ذهن مشتریان.

سفارش طراحی لوگو

کلیه حقوق آثار و مطالب این وب سایت محفوظ می باشد. ریزه دات کام، پائیز ۱۳۹۵

خانه | کنترل پنل کاربری | قوانین

زمان و هزینه طراحی لوگو
سفارش طراحی لوگو
زمان و هزینه طراحی لوگو
سفارش طراحی لوگو