دانلود لوگوی سامسونگ (Samsung)

لوگوی سامسونگ samsung logo

لوگوی سامسونگ که به سبک نوشتاری یا “لوگوتایپ” طراحی شده است و یا شاید با بیضی که نوشته درون آن قرار دارد بنوعی ترکیبی هم باشد!

اما روی بسیاری از محصولات این شرکت کره ای بیضی درکار نیست و فقط نوشته سامسونگ را می بینید (که در فایل دانلودی نوشته تنها هم قرار داده شده است)

مطمئن نیستیم اما بنظر می رسد جدیدا سامسونگ از لوگوی نوشتاری بدون بیضی خیلی جاها استفاده می کند و ظاهرا این نسخه جدید لوگوی سامسونگ است. هرچند این فقط یک حدس و پیش بینی است…

این شرکت کره ای که در عرصه های گوناگون از تولید لوازم خانگی تا تلفن های هوشمند فعالیت میکند، یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین برند های کره ای است.

ممکن است اطلاعات شما دوستان عزیز درباره تاریخچه لوگو و یا مفاهیم پنهان آن کامل تر باشد، در قسمت نظرات ما را از دیدگاه خودتان درباره این لوگو مطلع کنید.

در اینجا فایل وکتور لوگوی سامسونگ را برای دانلود در اختیار شما دوستان قرار می دهیم.


دانلود فایل وکتور لوگو با فرمت EPS و PNG:

دانلود فایل
بهزاد دانش پور
بهزاد دانش پور هستم، بیش از 9 سال هست که کار طراحی لوگو و ترسیم برداری یا وکتور را انجام می دهم. 3 سال هست این فعالیت رو آنلاین کردم و سایت ریزه دات کام رو راه اندازی کردم. کار دیگری بجر طراحی لوگو انجام نمی دهم و این شغل من هست. برای دیدن نمونه کارها و لوگوهایی که من طراحی کرده ام اینجا کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.