ورود به پنل کاربری

مرکز تخصصی طراحی لوگو

مرکز طراحی لوگو

هزینه طراحی لوگو

هزینه طراحی لوگو در ریزه

هزینه طراحی لوگو و پلن های ریزه را مشاهده کنید، و مقایسه کنید. و مهمتر از همه اینکه: در صورت عدم رضایت از طرح، هزینه پرداخت شده را بازپس بگیرید.

پس از در نظر گرفتن پلن مورد نظر با رفتن به صفحه ثبت سفارش شما را جهت شروع کار راهنمایی خواهیم کرد.

پلن هستر

پلن آیوی

پلن لونا

پلن کسپر

پلن هستر

۱۰۰,۰۰۰

صد هزار تومان

پلن لونا

۵۰,۰۰۰

پنجاه هزار تومان

پلن کسپر

۳۰,۰۰۰

سی هزار تومان

پلن آیوی

۷۰,۰۰۰

هفتاد هزار تومان

پیشنهاد ویژه

امکان بازگشت هزینه

امکان بازگشت هزینه

امکان بازگشت هزینه

امکان بازگشت هزینه

زمان تحویل: 3 روز

زمان تحویل: 5 روز

زمان تحویل: 4 روز

زمان تحویل: 2 روز

کیفیت: تخصصی

کیفیت: استاندارد

کیفیت: حرفه ای

کیفیت: فوق تخصصی

فرمت فایل: PNG و وکتور

فرمت فایل: PNG

فرمت فایل: PNG

فرمت فایل: PNG و وکتور

اصول طراحی: حرفه ای

اصول طراحی: پایه ای

اصول طراحی: حرفه ای

اصول طراحی: تخصصی

زمان بر کار: 2 ساعت

زمان بر کار: 1 ساعت

زمان بر کار: 1 ساعت

زمان بر کار: 3 ساعت

مشاوره رایگان: دارد

مشاوره رایگان: دارد

مشاوره رایگان: دارد

مشاوره رایگان: دارد

ثبت سفارش طراحی لوگو

توضیحات کامل تر و راهنمایی درباره مشخصات پلن ها

امکان بازگشت هزینه

پس از مشاهده طرح اول (در پنل کاربری) اگر مورد پسند نبود می توانید طرح را رد کنید و هزینه طراحی لوگو را بصورت کامل بازپس بگیرید.

اگر بخواهید طرحی دیگر برای شما کار شود باید هزینه مجدد پرداخت کنید و دقت کنید که پرداخت اول دیگر قابل برگشت نخواهد بود. برای مثال شما پلن اول با مبلغ 30 هزار تومان را سفارش داده اید، و پس از دیدن طرح می خواهید طرح دیگری برای شما کار شود. در این صورت باید 30 هزار تومان دیگر پرداخت کنید و 30 هزار تومان اولیه نیز دیگر قابل بازگشت نخواهد بود.

در صورتی که طرح دوم را هم نپسندیدید می توانید 30 هزار تومان دوم را پس بگیرید. یعنی در صورت اینکه بیشتر از یک طرح درخواست کنید همیشه فقط آخرین پرداخت قابل بازگشت است. شما می توانید برای تمام پلن ها به تعداد نامحدود درخواست طراحی مجدد بدهید.

ویرایشات جزئی مانند تغئیر رنگ و... هزینه ای ندارد. این نکته که درخواست شما ویرایش جزئی محسوب می شود یا طراحی مجدد به تشخیص طراح است.

 

زمان تحویل

زمان تحویل بصورت تقریبی می باشد و اگر سفارشات کمتر باشند ممکن است سریع تر طرح را ارائه کنیم و اگر حجم سفارشات زیادتر شود ممکن است با یکی دو روز تاخیر طرحتان را دریافت کنید. دقت داشته باشید که زمان تحویل از لحظه پرداخت هزینه طراحی لوگو محاسبه خواهد شد نه از زمان ثبت فرم سفارش.

 

کیفیت

منظور از کیفیت، کیفیت ایده پردازی و اجرا می باشد که با بالاتر رفتن هزینه طراحی لوگو و پلن، قطعا کیفیت نیز بهتر خواهد بود بدلیل اینکه زمان و دقت خیلی بیشتری بر کار شما گذاشته خواهد شد.

 

فرمت فایل

پس از اینکه به طرح مورد نظر رسیدید و آن را تائید کردید . سفارش بسته شد، فایل لوگوی خود را دریافت خواهید کرد که بصورت PNG (سایز ثابت و غیر قابل ویرایش) و یا وکتور (سایز دلخواه و قابل ویرایش) خواهد بود. فایل وکتور در واقع فایل سورس کار است که ما توسط نرم افزار Adobe Illustrator برای شما طراحی کرده ایم. توجه: لوگو را با فوتوشاپ طراحی نمی کنند!

 

اصول طراحی

منظور از اصول طراحی، “اصول و استانداردهای جهانی طراحی لوگو” است که در پلن های بالاتر الزام بر رعایت آنها بیشتر خواهد بود. اصولی مثل: قابلیت تک رنگ شدن، قابلیت حفظ جزئیات در سایزهای کوچک، سادگی و سهولت در بیاد ماندن، عدم استفاده از اشکال هندسی خشن و رعایت اصول رنگ بندی و طراحی وکتور و موارد دیگر…

 

هر چقدر هزینه طراحی لوگو و پلن شما بالاتر باشد، این اصول بیشتر و بهتر در طرح لوگوی شما رعایت خواهند شد.

 

زمان بر کار

هرچقدر پلن بالاتر باشد، زمان بر کار نیز بیشتر خواهد بود و قطعا کیفیت کار هم بالاتر خواهد بود. دقت داشته باشید که زمان برکار، یعنی حداکثر زمان مفید برای ایده پردازی، طراحی و غیره و برای “هر بار طراحی” می باشد. یعنی اگر طرحی را رد کنید طرح بعدی هم باز بر همین اساس کار می شود.

 

مشاوره رایگان

در صورت تماس شما (ارسال تیکت) و درخواست، و یا پس از ثبت سفارش و در حین کار تمام نکات مهم و راهنمایی های لازم جهت رسیدن به یک لوگوی خوب و استاندارد را به شما ارائه خواهیم داد.

کلیه حقوق آثار و مطالب این وب سایت محفوظ می باشد. ریزه دات کام، پائیز ۱۳۹۵

خانه | کنترل پنل کاربری | قوانین