ورود به پنل کاربری

مرکز تخصصی طراحی لوگو

مرکز طراحی لوگو

قوانین و شرایط ارائه خدمات طراحی لوگو

بدقت بخوانید، ثبت سفارش یعنی قبول این قوانین.

آخرین بروزرسانی این صفحه در: 21 دی 1395

 

قانون شماره یک:

قوانین موجود در این صفحه ممکن است بروز شوند، تغئیر کنند و یا کم و زیاد شوند. هر بار تغئیرات با درج تاریخ بروزرسانی در بالای این صفحه به اطلاع کاربران رسانده خواهد شد.

 

قانون شماره دو:

ثبت سفارش در این وب سایت به معنای پذیرفتن کلیه قوانین موجود در این صفحه می باشد، اگر یک یا چند مورد از این قوانین را قبول ندارید از ثبت سفارش خودداری فرمائید.

 

قانون شماره سه:

شروع زمان تحویل کار از لحظه ای است که هزینه سفارش بصورت کامل پرداخت شود و به حساب ما واریز شود، در صورت عدم پرداخت یا پرداخت ناقص مرکز طراحی لوگو این حق را دارد تا کار را تا زمان تکمیل پرداخت معلق کند.

 

قانون شماره چهار:

در صورت تمایل به توقف کار و بازپس گرفتن وجه، مشتری به هیچ عنوان حق استفاده از طرح و ایده ها را ندارد و این وب سایت می تواند طرح ها را به مشتریان دیگر بفروشد و در صورت هرگونه سوء استفاده این مورد با جدیت تمام از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

 

قانون شماره پنج:

در صورتی که مشتری تصمیم بگیرد که کار را متوقف کرده و وجه پرداختی را پس بگیرد، هزینه تا 48 ساعت آینده به کارت بانکی وی واریز خواهد شد و حق شکایت و اعتراضی نسبت به زمان بازگشت وجه نخواهد داشت.

واریز وجه فقط بصورت کارت به کارت خواهد بود و حتما کارت باید بنام شخصی باشد که نام او در فرم سفارش درج شده است.

در صورت وارد کردن نام و نام خانوادگی و اطلاعات اشتباه در هنگام ثبت نام این مرکز هیچ مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

 

قانون شماره شش:

تمام طرح های ترسیم شده توسط مرکز طراحی لوگو، در قسمت نمونه کارها قرار داده خواهند شد در صورت صلاحدید وب سایت. اگر مشتری تمایل به درج طرح خود در سایت ندارد باید پیش از انجام کار حتما این مورد را در قسمت توضیحات فرم ثبت سفارش درج کند.

نکته: اینکه طرح شما در نمونه کارهای مرکز طراحی لوگو قرار بگیرد بسیار به سود شما است و کاربران جدیدی با لوگو و برند شما آشنا خواهند شد و همچنین اگر شخصی قصد کپی کردن و سوء استفاده از لوگوی شما را داشت می توانید با ارائه آدرس سایت مرکز طراحی لوگو بعنوان مجری کار، مالکیت لوگو را اثبات نمائید و در صورت استعلام نیز ما مالکیت شما را تائید خواهیم کرد.

 

قانون شماره هفت:

مشاوره رایگان فقط در مورد لوگو بوده (نه شعارو  نام دامنه و قالب سایت و…) و در ابتدای کار در صورت نیاز مشتری و در صورت پرسیدن سوال از طرف وی در اختیار او قرار خواهد گرفت.

 

قانون شماره هشت:

مشتری موظف است پنل کاربری خود را مرتب چک کند تا زمان اتمام کار. پاسخ تیکت ها و طرح های جدید و... همه در پنل مشتری ارائه خواهد شد.

 

قانون شماره نه:

هرگونه کپی برداری از طرح ها، مطالب و ایده های این وب سایت ممنوع بوده مگر آنکه هزینه آن پرداخت شده باشد. اگر مشتری طرح های پیش نمایش را دید و سفارش را لغو کرد و هزینه پرداختی را پس گرفت و سپس با استفاده از ایده به سرقت رفته طرح را بازسازی و استفاده نمود، موظف به پرداخت هزینه ای معادل 10 برابر هزینه پلنی که طرح بر اساس آن ترسیم شده است خواهد بود.

این مورد از طریق مراجع قانونی و قضایی قابل پیگیری بوده و هیچ گونه بخششی در کار نخواهد بود همچنین طرح مذکور در قسمت “طرح های به سرقت رفته” سایت تا زمان پرداخت جریمه بنمایش در خواهد آمد.

 

قانون شماره ده:

با ارئه فایل سورس به مشتری وی مالک و صاحب امتیاز طرح خواهد بود، این مرکز هیچ وظیفه ای در ثبت علائم تجاری نداشته و فقط مجری کار طراحی لوگو است و ثبت کردن و یا نکردن لوگو بصورت قانونی و سوء استفاده از آن بعهده مشتری است.

 

قانون شماره یازده:

در صورتی که بیش از 30 روز از ثبت سفارش گذشته باشد، هزینه پرداختی دیگر قابل بازگشت نخواهد بود.

 

قانون شماره دوازده:

پس از تحویل فایل ها، سفارش بسته خواهد شد و امکان ویرایش و تغئیرات وجود نخواهد داشت و هزینه پرداخت شده به هیچ وجه قابل بازگشت نخواهد بود.

 

قانون شماره سیزده:

گاهی اوقات سفارشی ثبت می شود و توضیحات نامفهوم و یا غیر قابل اجرا هست از نظر ما، این مرکز می تواند در هر زمان و مرحله ای کار طراحی را متوقف کند و موظف است تمام هزینه پرداختی مشتری را به وی بازپس بدهد.

مشتری حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت (برای مثال اتلاف زمان وی و عقب افتادن پروژه وی و...)

 

قانون شماره چهارده:

هرگونه بی احترامی و استفاده از الفاظ توهین آمیز موجب مسدود شدن حساب کاربری مشتری خواهد شد و هیچ هزینه ای قابل بازگشت نخواهد بود.

 

قانون شماره پانزده:

طراحی بر اساس اطلاعاتی است که مشتری هنگام پر کردن فرم سفارش در فیلد توضیحات ارائه می کند. این توضیحات باید واضح و مستقیم به درخواست وی اشاره کند و اگر موردی در این قسمت درج نشد، مشتری حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

توجه: عباراتی چون: "شیک باشد" - "بیننده را جذب کند" - "زیبا باشد" - "با بیننده ارتباط برقرار کند" - "حس خوبی داشته باشد" - "در یاد بماند" و عباراتی از این قبیل، که از دید هر شخص متفاوت یا سلیقه ای است و توضیحاتی "کلی" می باشند، به هیچ وجه قابل قبول نیستند.

توضیحات باید واضح و قابل ترسیم باشند. مثال: "نماد یک پرنده در طرح باشد" - "محیط طرح دایره باشد" - "با حرف B طرح کار شود" - "از 2 رنگ استفاده شود" و...

 

قانون شماره شانزده:

هنگام ثبت نام در وب سایت ریزه، باید اطلاعات صحیح و واقعی وارد شوند و در صورت ورود اطلاعات نادرست حساب کاربری مسدود خواهد شد. برای مثال در فیلد نام و نام خانوادگی اگر فقط نام وارد شود، حساب کاربری مشتری مسدود می شود.

 

قانون شماره هفده:

برای هر برند فقط یک سفارش قابل ثبت خواهد بود. یعنی شما نمی توانید سفارشی ثبت کنید و اگر طرح خوب نبود کار را متوفق کنید هزینه را بازپس بگیرید و مجدد سفارش ثبت کنید برای همان برند.

کلیه حقوق آثار و مطالب این وب سایت محفوظ می باشد. ریزه دات کام، پائیز ۱۳۹۵

خانه | کنترل پنل کاربری | قوانین